Святкування дня Св. Валентина

------------------------------- текст новини

 

«За двома зайцями» по-МАУПівськи

 

Вчені давно довели, що історія людства розвивається циклічно! Все в житті повторюється. Ось і ця бувальщина вже колись траплялась… І студенти І і ІІІ курсів коледжу при Яготинському інституті МАУП вирішили розповісти її, тому, що вона знову сталася у новому місті і з новими героями. Що ж це за історія? Та стара добре відома п’єса Михайла Старицького «За двома зайцями». От тільки замість Свирида Голохвостого – власник салону краси «Клеопатра» Вітя Хвалько (Ростислав Вишневецький), Проні Прокопівни - Тоня Коров’як (Каріна Степанова), Секлити Пилипівни Лимарихи - «звєзда» місцевого базару, тьотя Свєта Марковна (Аліна Почепець), замість Сірків - родичі Марковної, власники місцевого супермаркету «Сімейний кошик», батьки Тоні – Люда (Юлія Опанасенко) і Коля (Владислав Свистільников) Коров’яки, а Химка – стала Люською (Євгенія Федина). На своєму місці залишилися тільки Галя, яка тепер любить Саню. Та й автор зовсім не Старицький…

Звісно, лейтмотив цієї історії не змінився, тому переповідати зміст, хоча й осучасненої, студентської інсценізації не буду. Лише скажу, що Свєта Марковна в стала звєздою тепер не базару, а театру! Хвалько, знайшовши чергову пасію, крутить її грошима, відкривши «сєть салонів краси «Клєопатра» по всьому городу». Люда й Коля Коров’яки все так і роблять для своєї єдиної донечки! А Тонічка не пала духом від нещасливої першої «влюбльонності» і поїхала шукати щире кохання в «заморскіє края». Галя любить Саню, Саня любить Галю. Хеппі енд!

Перерви між діями паузи заповнювалися піснями, танцями і гумором. І що найцікавіше: співали і жартували навіть викладачі. Та що там викладачі, навіть, директор ВУЗу – Тамара Чоноштан! Спеціально для своїх студентів вони зробили новий, «маупівський», дубляж улюбленого мультфільму «Простоквашино», а ще підготували викладацький «кавер» на пісню «Снег кружится». Допомагали розважати публіку вікторинами і ведучі новорічного вогнику – Євген Єфименко та Анна Марченко.

І, звичайно, традиційно на свято завітали Дід Мороз і Снігуронька (імен котрих називати зумисне не хочу, щоб той, хто й досі вірить у доброго старця, який з онукою ходить роздає подарунки, не втратив останню надію). З Новим Роком!

Марина Морська